Alumen Yapı Sistemleri
Alumen Yapı Sistemleri

HİKAYEMİZ

2012 yılında Antalya Merkezli kurulan ALUMEN MİMARİ CEPHE SİSTEMLERİ A.Ş., kuruluşundan günümüze kadar alüminyum doğrama, kompozit kaplama imalatı ve montajı üzerine faaliyet göstermektedir.

Firma kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Tolga ÇELİK; 1999 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Mimarlık fakültesinden mezun olmuştur. Meslek hayatı boyunca büyük projelerde mimar, şantiye şefi, proje müdürü gibi görevlerde yer alan Tolga Çelik, 2004 yılında alüminyum sektörüne giriş yapmıştır. Mesleği ve geçmişten gelen sektör tecrübesi ile ALUMEN markasını yaratmıştır.

Sektörde kısa sürede hacimli, kaliteli işleri zamanında ve ön görülen maliyetler çerçevesinde başarıyla tamamlamıştır.

Alumen Yapı

Firma ülkenin farklı bölgelerinde otel, AVM, rezidans gibi büyük projelerin altına imzasını atarken, istikrar, güven ve kalite politikasıyla her geçen gün sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır.

ALUMEN, sektördeki tecrübesiyle müşterilerine akılcı çözümler üreten bir firma olmayı kendisine ilke edinerek, rasyonel anlamdaki büyümesine hızla devam etmektedir.

ALUMEN’in 15 dönüm arazi üzerine kurulu 10.000 m 2 kapalı alana sahip üretim tesisi, 2018 yılının son ayı içerisinde Antalya Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyete başlamıştır.

Yeni yatırımıyla birlikte üstlenmiş olduğu projelere daha geniş kapsamlı hizmet verebilen ALUMEN, Avrupa standartlarında üretim yapmaktadır.

ALUMEN, sektördeki, ülkemizdeki ve dünyadaki gelişmelere kayıtsız kalmamış; üretimde, yönetimde ve hizmette en iyiyi, en doğruyu ve en kaliteliyi yakalamıştır. Sektörde kalıcı olmayı hedefleyen firma, kalite yönetim sistemi çalışmalarıyla da bu amaca ulaşmada hızlı ve emin adımlarla ilerlemektedir.


TEKNOLOJİMİZ

Kurulduğu günden bu yana geliştirmekte olduğu alt yapısı ve üretim modeli ile daima geleceği hedefleyen Alumen,

Endüstüri 4.0 standartlarında yapay zeka destekli üretim kabiliyeti, denetim ve takip alt yapısı, ulusal ve uluslar arası online müşteri sipariş tekip sistemleri, yapay zeka destekli üretim ve bunu gibi bir çok yüksek teknoloji ensdüstüri standartları ile hizmet vermektedir.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verirken aynı zamanda memnuniyetlerini ve tedarik performanslarını en yüksek düzeyde tutmak için kalite standartlarımızı en yüksek teknoloji ve iletişim modelleri ile desteklemekteyiz.

Alumen Yapı

KURUMSAL BİLGİLER

Ünvan

Alumen Mimari Cephe Sistemleri AŞ.

Vergi Dairesi

Kurumlar Vergi Dairesi

Vergi Numarası

068 082 5680

Fatura Adresi

AOSB 3. Kısım 25. Cadde No 24. Döşemealtı / Antalya

Telefon

+90 242 312 18 45

E-Posta

info@alumenyapi.com